Dzień Babci i Dziadka w Książnicach

InformacjeOświata 24 stycznia 2023

W wtorkowe przedpołudnie 24 stycznia br. w sali widowiskowej przy Szkole Podstawowej w Książnicach odbyła się uroczystość  Dnia Babci i Dziadka W spotkaniu wzięli udział Zastępca Wójta Gminy Gdów Grzegorz Piętak, Dyrektor Gdowskiego Centrum Obsługi Oświaty Julita Natkaniec, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kiążnicach Mateusz Dylawerski, Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Książnicach Katarzyna Kwiatek oraz sołtys Władysław Kowalski.

Przedstawienie przygotowali uczniowie klas I- III wraz z gronem pedagogicznym. Przy okazji świętowania dnia Babci i Dziadka, uczniowie Szkoły Podstawowej w Książnicach uczestniczący w kole teatralnym zaprezentowali Widowisko Jasełkowe. Swoją szanse na występ mieli także uczniowie biorący udział  na zajęciach tanecznych. Wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami przez licznie zgromadzoną na sali publiczność.

Babciom i Dziadkom, z okazji ich święta, w imieniu Wójta Gminy Gdów Zbigniewa Wojasa najserdeczniejsze życzenia przekazał Zastępca Wójta Grzegorz Piętak.
 

Dziękujemy za wkład w kształtowanie młodego pokolenia, za Waszą troskę i cierpliwość. Przede wszystkim jednak wyrażamy wdzięczność za to, że zapewniacie dzieciom szczery uśmiech, bezwarunkową miłość oraz rodzinne ciepło i poczucie bezpieczeństwa -podkreślił w swoim wystąpieniu.

W nawiązaniu do ostatnio wyremontowanej sali gimnastycznej, Zastępca Wójta wraz z Dyrektor Gdowskiego Centrum Obsługi Oświaty obejrzeli salę, a  na ręce Dyrektora Matusza Dylawerskiego  przekazali uczniom drobny upominek w postaci sprzętu sportowego.  Najnowsze artykuły