Zaproszenie na VII Galę Sportu Gminy Gdów

InformacjeOświataSport 23 lutego 2023

Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas oraz Przewodniczący Rady Gminy Gdów Tadeusz Ciężarek serdecznie zaparaszają wszystkich nominowanych w konkursie na Sportowca/ Sportsmenkę, Drużynę i Trenera roku 2022 w kategorii sport szkolny i klubowy oraz kibiców, fanów sportu, kluby sportowe i Mieszkańców na VII Galę Sportu Gminy Gdów.

Gala jest zaplanowana w Auli Szkoły Podstawowej w Gdowie, 26 lutego o godz. 16.00. Podczas uroczystości zostaną wręczone statuetki i dyplomy nagrodzonym i wyróżnionym decyzją Kapituły Konkursowej oraz tym, którzy zyskają największa ilość głosów w plebiscycie internetowym portalu Mój Gdów.

Ponadto, Gminny Szkolny Związek Sportowy w Gdowie zaprezentuje wyniki całorocznej rywalizacji sportowej szkół podstawowych w ramach „Igrzysk Dzieci” i „Igrzysk Młodzieży Szkolnej” w roku szkolnym 2021/2022 i wręczy statuetki dla wyróżniających się szkół.

Galę uświetni występ Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Gminy Gdów pod dyr. Adama Czyżowskiego oraz pokaz gimnastyki artystycznej, tańca nowoczesnego i karate.

Przypominamy, że głosowanie internetowe (w kategorii Sport Klubowy) trwa do 24 lutego do północy- zachęcamy do oddania głosów na swoich faworytów https://www.mojgdow.pl/rozpoczelo-sie-glosowanie-na.../

Serdecznie zapraszamy!Najnowsze artykuły