Strefa przemysłowa rozwija się na naszych oczach

InformacjeInwestycje i infrastruktura 12 maja 2022

Z dnia na dzień widać postępy prac na terenie strefy przemysłowej zlokalizowanej przy obwodnicy Gdowa. Obecnie największą inwestycję realizuje w tym miejscu firma SAZ będąca wiodącym producentem akcesoriów meblowych. Powstaje tu nowoczesny zakład produkcyjny, z którego wyroby będą trafiać na rynek polski jak i zagraniczny.

Rodzinne przedsiębiorstwo, które powstało w 1989 roku rozwinęło się na przestrzeni lat i obecnie prowadzi działalność w dwóch lokalizacjach, w zakładzie w Rzeszotarach i Sieprawiu. Sukcesy w branży akcesoriów meblowych oraz chęć dalszego rozwoju firmy wpłynęły na decyzję o przeniesieniu dwóch zakładów do jednej  lokalizacji. Po wielu negocjacjach wybór padł na Gdów. Tak więc przy obwodnicy Gdowa powstaje nowoczesna hala magazynowo -produkcyjna z częścią biurowo – socjalną.

Inwestor – który ma w swojej ofercie między innymi akcesoria do kuchni, akcesoria do mebli pokojowych, uchwyty do szaf, systemy przesuwne oraz zawiasy – poprzez przedsięwzięcie chce zwiększyć moce produkcyjne i otworzyć swoją działalność na nowe możliwości.

Najważniejszym celem inwestycji w Gdowie jest zwiększenie potencjału produkcyjnego i usprawnienie produkcji poprzez zlokalizowanie jej pod jednym dachem. Własny park maszynowy oraz możliwość rozbudowania poszczególnych działów pozwoli na podejmowanie się nowych realizacji oraz zwiększenie mocy produkcyjnej na wyroby znajdujące się w ofercie handlowej firmy.Najnowsze artykuły

mGmina Gdów

Gmina Gdów w twoim smarfonie! Pobierz i bądź na bieżąco.

Pobierz w App Store Google Play