Trwa głosowanie na najlepszy projekt zrealizowany w programie Małopolska Lokalnie

InformacjeKultura 14 listopada 2022

Rusza konkurs internetowy Mamy FIOła na Małopolskę

Tegoroczna edycja Małopolska Lokalnie dobiega końca. Teraz czas na ruch internautów – zagłosuj, wybierz najlepszą Twoim zdaniem inicjatywę lokalną. Głosowanie trwa od 14 do 27 listopada do godziny 12.00. Każdego dnia można oddać 1 głos. Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze zapraszają mieszkańców do udziału w konkursie "Mamy FIO-ła na Małopolskę", czyli konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach Małopolska Lokalnie.

W roku 2022 zrealizowano 89 inicjatyw, z czego 1 na terenie gminy Gdów -Stowarzyszenie Książnice nad Rabą
Realizator: Stowarzyszenie Książnice nad Rabą
Projekt: „Ocalić od zapomnienia”
Projekt zakładał organizację serii spotkań i spacerów mających na celu popularyzowanie lokalnej historii oraz umieszczenie tabliczek informacyjnych w najciekawszych miejscach wsi, wydanie bezpłatnego, broszurowego przewodnika po Książnicach na podstawie zebranych od mieszkańców informacji i zdjęć.
Zagłosuj: https://malopolskalokalnie.pl/stowarzyszenie-ksiaznice-nad-raba/   

Sponsorem nagrody głównej w wysokości 1500 zł dla najciekawszej małopolskiej inicjatywy wybranej przez internautów jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Aby wybrać najciekawszą inicjatywę wystarczy:

  • 1.    wejść na stronę pod tym adresem
  • 2.    wybrać najciekawszą inicjatywę
  • 3.    zagłosować,
  • 4.    potwierdzić oddanie głosu klikając w link aktywacyjny, który przyjdzie na maila.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej.  

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu NOWEFIO na lata 2021-2030, Komitet ds. Pożytku Publicznego. Projekt "Małopolska Lokalnie" dofinansowany jest ze środków Miasta Krakowa, Powiatu Oświęcimskiego, Powiatu Myślenickiego, Powiatu Wielickiego i Alexander Mann Solutions. Partner projektu: Województwo Małopolskie.

 


Najnowsze artykuły