Narada z dyrektorami

InformacjeOświata 25 sierpnia 2022

Wakacje nieubłaganie dobiegają końca i już za tydzień uczniowie powrócą do szkolnych ław. Przygotowania do rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 już trwają w naszych placówkach, a wczoraj w Urzędzie Gminy w Gdowie odbyła się robocza narada dyrektorów szkół z udziałem Wójta Gminy Gdów Zbigniewa Wojasa, pani Skarbnik Katarzyny Lisowskiej, dyrektor Gdowskiego Centrum Obsługi Oświaty Julity Natkaniec oraz Józefa Obrała, prezesa oddziału ZNP w Gdowie.

Podczas narady poruszono szereg spraw organizacyjnych oraz wręczono akty powierzenia pełnienia obowiązków dyrektora szkoły  w dwóch placówkach oświatowych.

W Szkole Podstawowej w Winiarach obowiązki dyrektora będzie pełniła pani Joanna Paszkot, natomiast w Szkole Podstawowej w Jaroszówce pani Katarzyna Nawrot. Panie będą pełniły powierzone obowiązki do 31 sierpnia 2023 roku.

Ponadto, zmiana dyrektora nastąpiła w Szkole Podstawowej w Książnicach, gdzie w wyniku przeprowadzonego konkursu, na stanowisko dyrektora został powołany z dniem 1 lipca br. pan Mateusz Dylawerski.

W pozostałych placówkach oświatowych swoje obowiązki pełnią dotychczasowi dyrektorzy szkół.Najnowsze artykuły

InformacjeInwestycje i infrastruktura 11 kwietnia 2024

Kontynuacja budowy kanalizacji w Marszowicach