Medale zawodników z Gdowa na SLOVAK OPEN

InformacjeSport 02 marca 2023

25 lutego w Bratysławie odbył się międzynarodowy turniej Slovak Open organizowany przez światową federację kickboxing WAKO. W Bratysławie klub Wielicko-Gdowską Szkołę Walki Prime reprezentowała siódemka zawodników. Zawodnicy dla których był to debiut w międzynarodowej imprezie z Kickboxingu przywieźli 4 srebrne oraz 3 brązowe medale!

W kadetkach młodszych do 37 kg w formule pointfighting srebrny medal zdobyła Eliza Tasior, pokonując na swojej drodze zawodniczki z Austrii i Słowacji. Również w tej kategorii wiekowej i wagowej ale w formule light-contact srebrny medal zdobył Wanda De Ville, która pokonała zawodniczki z Austrii i Chorwacji.

Męska część reprezentacji również spisała się znakomicie:
Bartosz Malczewski zdobył srebrny medal w formule pointfighting oraz brązowy w formule light-contact w kategorii kadetów starszych +69 kg. Aleksander Pysz wywalczył srebrny medal w formule pointfighting w kategorii kadetów młodszych +47 kg. Miłosz Lemiowski zdobył dwa brązowe medale w formule pointfighting  w kategorii kadetów młodszych -47 kg oraz +47 kg. Antoni Garbień oraz Maurycy De Ville po dobrych walkach uznali wyższość rywali zza granicy.

Gratulujemy!Najnowsze artykuły