• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Friday, 18 September 2020 r., Sport

  58 Małopolski Wyścig Górski

  Kolarze przemknęli przez Gminę Gdów! Będą u nas również jutro. Zapraszamy do kibicowania!

  Dziś I etap Małopolskiego Wyścigu Górskiego. Przed godziną 14.00 kolarze wystartowali z Wieliczki w kierunku Raciborska i Dobranowic. Następnie zawitali do Huciska i Kunic, a stąd skręcili w kierunku Winiar i Dobczyc, gdzie czekała na nich premia lotna. Następnie przejechali przez Stadniki i ponownie zawitali w Gminie Gdów. Przejechali w Gdowie ul. Stadnicką, ul. Łapanowską i dalej drogą wojewódzką przez Podolany i Zagórzany do Mierznia, Dąbia, Szczerzyca i dalej. Meta dzisiejszego etapu zaplanowana jest na górze Chełm w Myślenicach. Kolarze spodziewani są tam około godz. 17:00.

  FOTORELACJA

  Jutro, w trakcie drugiego etapu wyścigu, zawodnicy pokonają trasę o długości 137 kilometrów. Kolarze wystartują o godz. 13:45 z Niepołomic i pojadą w Kierunku Brzezia. Następnie drogą powiatową przez Szczytniki, Cichawę, Niegowić, Marszowice w kierunku Gdowa, gdzie zaplanowana jest premia lotna (tu  zawodnicy spodziewani są około godz. 14:15). Wjeżdżając do Gdowa, na rondzie im. Karola Wojtyły obok hotelu ORIZA, kolarze skręca w lewo i obwodnicą pojadą w kierunku Podolan, Zagórzan i dalej. Meta wyścigu będzie czekać na nich w Nowym Targu.

  FOTORELACJA

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05