• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Tuesday, 11 June 2019 r., Kultura

  Koncert Jubileuszowy SKALDÓW

  Wczoraj w Centrum Kongresowym ICE Kraków można było usłyszeć największe przeboje legendarnego zespołu Skaldowie. A to wszystko za sprawą jubileuszu Andrzeja Zielińskiego – założyciela grupy - który obchodził swe 75. urodziny.

  Jubileusz zbiegł się też z 55. rocznicą pracy twórczej artysty. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia nie zabrakło przedstawicieli rodzinnego Gdowa. Życzenia i pozdrowienia w imieniu mieszkańców złoży Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas, który przygotował również okolicznościowe upominki i pamiątki.

  Na scenie wystąpili m.in. Maryla Rodowicz, Natalia Sikora, Elżbieta Towarnicka, Andrzej Lampert, Marek Piekarczyk, Stanisław Wenglorz, Marek Łukaszczyk, Jacek Królik, Paweł Pańta, Przemek Sokół, Leszek Szczerba, kwartet smyczkowy Quattro Corde i żeńska grupa wokalna Wołosatki z Kielc. Wśród gości zaproszonych, którzy wystąpili w jubileuszowym koncercie znalazła się też Gabrysia Fortuna - zeszłoroczna laureatka Festiwalu Piosenek Andrzeja Zielińskiego, który organizowany jest przez Centrum Kultury w Gdowie.

  Z okazji urodzin i jubileuszu mieszkańcy Gminy Gdów życzą Jubilatowi pogody ducha, szczęścia i radości na każdy dzień oraz wielu kolejnych twórczych lat  wypełnionych wspaniałymi koncertami,  sympatią wiernych fanów i miłością najbliższych i przyjaciół. Niech  uśmiech  przegania zmartwienia i troski,  abyś  w pomyślności  i zdrowiu mógł nadal realizować swoje marzenia. Wszystkiego najlepszego!

  Skaldowie - legenda polskiego rocka – zdjęcia

  Relacja filmowa

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05