• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.
Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Thursday, 6 December 2018 r., Kultura

  "Niepodległa - Moja Ojczyzna”

  W tym roku przedszkolaki z terenu gminy Gdów spotkały się na corocznej Niezapominajce w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Na scenie zrobiło się biało - czerwono, a dzieci przygotowały utwory o charakterze patriotycznym.

  "Niepodległa - Moja Ojczyzna" - hasło przewodnie tegorocznej Niezapominajki, wpisuje się w całoroczne obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Maluszki pięknie prezentowały się w tańcach polskich m.in w polonezie.

  Obok hali na przedszkolaków i ich rodziców czekało mnóstwo atrakcji. Kolejka do waty cukrowej i lodów wydawała się nie mieć końca, na stoisku Referatu Rolnictwa, Leśnictwa i Ochronny Środowiska w Gdowie można było wymienić plastiki, makulaturę i szkoło na sadzonki. Na gości czekali też pszczelarze, przedstawiciele Fundacji Ekologicznej Arka oraz baloniarze. Niezwykłą atrakcję przygotował TAURON, który zaprezentował "Inteligentny Dom". Podobnie jak w ubiegłych latach rodzice przygotowali domowe ciasta. Nie zabrakło też tak lubianych przez dzieci dmuchańców.

  W tym roku za organizację Niezapominajki odpowiedzialne były: Przedszkole Samorządowe w Gdowie, Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Winiarach, Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Zręczycach.

  Centrum Kultury w Gdowie

  FOTORELACJA

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05