• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Monday, 27 July 2020 r., Kultura

  Piknik Rodzinny z okazji Święta Ziemi Gdowskiej

  Co roku w pierwszy weekend sierpnia Centrum Kultury w Gdowie zaprasza naszych mieszkańców i gości na dwudniowe "Święto Ziemi Gdowskiej". W tym roku, z powodu pandemii, dostosowując się do aktualnych obostrzeń nałożonych przez rząd oraz zaleceń sanepidu, zaprasza 2 sierpnia br. na Piknik Rodzinny z okazji Święta Ziemi Gdowskiej. Opłata za wstęp na pole namiotowe na Zarabiu w Gdowie 2.08 w godzinach 17.00-21.00 wynosi 10 zł/dorosły i 5 zł/dziecko, w cenie biletu atrakcje dla dzieci. Bilety będą sprzedawane od godz. 16.00.

  Zabawa rozpocznie się o godzinie 17.00 od przedstawienia dla najmłodszych. Na scenie wystąpią Kosmokwaki. Po przedstawieniu zapraszamy dzieci do wioski indiańskiej, na warsztaty plastyczne, spotkanie z pszczelarzami oraz na dmuchańce. W tym czasie dla nieco starszej publiczności zagrają B.L.U.E oraz Tequila Band. O godzinie 18.00 zostaną wręczone nagrody dla laureatów konkursu "Ogrodu Serce Mocniej Zabiło".

  Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. Chętnych zapraszamy do wcześniejszego zakupu biletów w Centrum Kultury w Gdowie od poniedziałku do piątku, w godz. 8-15.30.  Ilość biletów ograniczona. Uczestnicy wydarzenia proszeni są o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem.

  REGULAMIN

  Centrum Kultury w Gdowie

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05