• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.
Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Tuesday, 13 March 2018 r., Inwestycje

  Szkoła w Marszowicach po rozbudowie

  Od kilku tygodni uczniowie z Marszowic korzystają z nowej sali gimnastycznej wraz z zapleczem, a także dodatkowych sal lekcyjnych i innych pomieszczeń. Uroczyste otwarcie rozbudowanej części obiektu zaplanowano na 6 kwietnia.

  Od wiosny 2017r. prowadzony był ostatni etap budowy sali gimnastycznej i tzw. łącznika, w którym znajdują się sale lekcyjne i inne pomieszczenia szkolne. Prace polegały na wykonaniu instalacji gazowej, wodno-kanalizacyjnej wraz z przyłączem kanalizacji sanitarnej, centralnego ogrzewania wraz z kotłownią, montażu wentylacji mechanicznej, wykonaniu instalacji elektrycznej i teletechnicznej oraz pozostałych robót wykończeniowych, a także urządzeniu miejsc postojowych, placów, chodników... Wartość prac to 1 312 000,00zł.

  W nowym budynku połączonym z dotychczasową Szkołą Podstawową mieści się m.in. sala gimnastyczna, magazyn sprzętu sportowego, łazienki, pokój nauczyciela WF, sale lekcyjne, szatnie dla uczniów, pomieszczenia do zajęć dydaktycznych, socjalne, gospodarcze i inne.

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05