• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.
Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Thursday, 16 May 2019 r., Informacje

  Targowisko „Mój Rynek” zaprasza!

  W sobotę, targowisko „Mój Rynek” na gdowskim Zarabiu rozpocznie regularną działalność. Główną misją tego miejsca ma być łączenie ludzi – lokalnych producentów żywności i innych towarów z klientami. Zapraszamy sprzedających i kupujących w każdą sobotę od godz. 8:00.

  Czym ma się wyróżniać się „Mój Rynek”? Tym, że ma tam być…
  BEZPOŚREDNIO - chcielibyśmy, aby wszystkie produkty pochodziły od wytwórców, którzy własnoręcznie uprawiają, hodują i produkują żywność i inne towary (np. rękodzieło, twórczość ludową, sadzonki roślin, drobne rzemiosło), sprzedający osobiście będą prezentować też walory oferowanych produktów
  NATURALNIE - sprzedawana żywność i pozostałe towary powinny być zdrowe i naturalne, bez rozmaitych polepszaczy, wytwarzane metodami tradycyjnymi
  LOKALNIE - towary powinny pochodzić z okolicznych gospodarstw, ogrodów, pasiek, plantacji czy upraw; oferować je będą nasi rolnicy, sadownicy, ogrodnicy, plantatorzy, pszczelarze, gospodynie, przetwórcy czy drobni rzemieślnicy działających w okolicy

  Udział w sobotnim targowisku zapowiedzieli m.in. Gospodarstwo Ogrodnicze Zofia i Janusz Dudek Zagórzany (pomidory), „Zielona Przestrzeń” - Pracownia florystyczna, Kwiaciarnia i Ogród Zagórzany , Lawendowe Zacisze - Fałkowice, Skarbnica Pomysłów Agaty - Bilczyce, pszczelarze, twórcy rękodzieła, Koła Gospodyń Wiejskich (Gdów, Pierzchów, Zagórzany, Klęczana) i inni.

  Wszystkich chętnych, zainteresowanych sprzedażą swoich produktów zapraszamy na targowisko „Mój Rynek”. Więcej informacji pod numerem: 532 742 210.

  Do zobaczenia!

  Fotorelacja z otwarcia targowiska „Mój Rynek”

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05