• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Monday, 8 July 2019 r., Kultura

  W uznaniu zasług dla gminy Gdów…

  W 2014 roku z okazji nadania herbu Gminie Gdów zostały wybite medale okolicznościowe. Podczas tegorocznego Święta Ziemi Gdowskiej wyróżniono nimi kolejnych zasłużonych mieszkańców i organizacje społeczne.

  W 2014 roku świętowaliśmy 742 rocznicę lokacji Gdowa oraz nadanie herbu Gminie Gdów. Z tej okazji zostały wybite medale okolicznościowe, którymi wyróżniliśmy zasłużonych dla gminy Gdów mieszkańców oraz osoby wyjątkowo zaangażowane z działalność na rzecz lokalnej społeczności – mówi wójt Zbigniew Wojas. W tym roku zdecydowaliśmy o uhonorowaniu pamiątkowym medalem kolejnych osób i organizacji. Tę tradycję chcemy podtrzymać także w kolejnych latach – dodaje wójt.

  W tegorocznym gronie wyróżnionych znaleźli się:

  Firma CHOMIK s. j. Marek Świeży
  Medal przyznany w dowód uznania przedsiębiorczości oraz jako podziękowanie za tworzenie miejsc pracy dla mieszkańców Gminy Gdów, prężną działalność, a także wsparcie inicjatyw lokalnych oraz owocną współpracę z samorządem gminnym

  Firma Vitroform Sp. z o.o. Piotr Strzelecki
  Medal przyznany w dowód uznania przedsiębiorczości oraz jako podziękowanie za tworzenie miejsc pracy dla mieszkańców Gminy Gdów, prężną działalność, a także wsparcie inicjatyw lokalnych oraz owocną współpracę z samorządem gminnym

  lekarz Olaf Dubiel
  Medal jest docenieniem aktywności w środowisku lokalnym oraz jako podziękowanie za profesjonalną i troskliwą opiekę medyczną, wieloletnią pracę na rzecz mieszkańców Gminy Gdów, a także wsparcie inicjatyw lokalnych oraz owocną współpracę z samorządem gminnym

  Brygida Domagała – mieszkanka Fałkowic
  Przyznanie medalu było podziękowaniem za prężną działalność w środowisku lokalnym, bezinteresowną organizację wielu akcji dobroczynnych i społecznych oraz realizację inicjatyw aktywizujących mieszkańców; jest docenienie działalności jako liderki potrafiącej integrować i jednoczyć

  Stanisław Konieczny - Sołtys Jaroszówki, wieloletni radny Gminy Gdów
  Medal przyznany w dowód uznaniu aktywności i pracy społecznej na rzecz lokalnej społeczności oraz zaangażowanie w sprawy sołectwa Jaroszówka i całej wspólnoty samorządowej gminy Gdów

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05