• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.
Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Wednesday, 7 February 2018 r., Informacje

  Weź udział w dyskusji!

  W najbliższą środę odbędzie się otwarte spotkanie konsultacyjne związane z przygotowaniem „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Gdów”. Obszar tematyczny – szeroko rozumiany problem niepełnosprawności.

  Urząd Gminy Gdów rozpoczął prace związane z przygotowaniem dokumentu strategicznego w obszarze rozwiązywania problemów społecznych w Gminie Gdów. W związku z powyższym zaprasza przedstawicieli instytucji gminnych, powiatowych, organizacji pozarządowych, liderów lokalnych i oraz odbiorców pomocy (adekwatnie do tematyki spotkań) na spotkania konsultacyjne.

  6 czerwca, odbyły się pierwsze panele dyskusyjne, podczas których poruszono dwa obszary społeczne:
  - sytuację rodzin w Gminie Gdów, warunki do godzenia życia zawodowego z rodzinnym (w dyskusji wzięli udział: przedstawicieli Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, przedstawicieli placówek oświatowych, Centrum Kultury, przedstawiciele samorządu, członkowie organizacji działających na rzecz środowiska lokalnego…)
  - szeroko rozumianą turystykę (wykorzystanie zasobów lokalnych pod kątem rozwoju gospodarczego, społecznego, turystycznego). Do udziału w spotkaniu zaproszono przede wszystkim organizacje działające w obszarze turystyki, przedstawicieli samorządu, podmioty prowadzące działalność gospodarczą w obszarze agroturystki, gastronomii, czynnego wypoczynku...

  Pod koniec czerwca omawiano m.in.
  22 czerwca - obszar tematyczny: przeciwdziałanie przemocy i uzależnieniom oraz profilaktyka uzależnień w Gminie Gdów
  22 czerwca - obszar tematyczny: Lokalny rynek pracy, przedsiębiorczość i aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych
  27 czerwca - obszar tematyczny:  aktywność społeczna i obywatelska mieszkańców Gminy Gdów

  Już w najbliższą środę o godz. 10:00 w Urzędzie Gminy Gdów zaplanowano spotkanie konsultacyjne dotyczące szeroko pojętego problemu niepełnosprawności w gminie Gdów. Do udziału w dyskusji zapraszamy w szczególności: pracowników ośrodków i instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych, wolontariuszy, przedstawicieli GOPS, ŚDS, FON, PCPR….

  Poniżej zdjęcia z panelu dyskusyjnego dotyczącego aktywności społecznej i obywatelskiej mieszkańców Gminy Gdów.

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05