• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.
Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Monday, 23 December 2019 r., Sport

  Znamy zwyciężców!

  21 grudnia w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie rozegrano mecze finałowe X Halowego Turnieju im. Karola Demczuka w kat. Żak. Drużyny rozgrywały mecze w systemie każdy z każdym.

  W rywalizacji wzięły udział następujące zespoły: Górnik Wieliczka, Zorza Przebieczany, Gdovia Gdów, Nadwiślanka Nowe Brzesko, Batory Wola Batorska, Piast Łapanów. Zwycięzcą tegorocznego turnieju została drużyna Górnika Wieliczki, która zgromadziła na swoim koncie 15 pkt. II miejsce – 10 pkt. zajęła Gdovia Gdów, III miejsce – 8 pkt. Nadwiślanka Nowe Brzesko. Na kolejnych miejscach uplasowały się zespoły: Batory Wola Batorska, Piast Łapanów, Zorza Przebieczany. Wyłoniono również najlepszego strzelca turnieju, został nim zawodnik Górnika Wieliczki – Arkadiusz Meus. Tytuł najlepszego zawodnika powędrował do Wiktora Stachnika z Gdovii Gdów, a najlepszym bramkarzem został Jakub Pawlik z Górnika Wieliczki.
  Dyplomy, medale, puchary oraz nagrody wręczyli przedstawiciele PZPN podokręg Wieliczka oraz Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie – Wioleta Chmiela, która na zakończenie w imieniu Wójta Gminy Gdów pogratulowała zawodnikom oraz złożyła świąteczno-noworoczne życzenia.

  Gminna Hala Sportowa

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05